20091003

jesssssssss


Hahaha jest po prostu wspaniale, mam skręconą kostkę i ogólnie cierpię z wielu bardzo powodów. Dwa główne to:
- urodziny Tamary, na których powinnam być w tym momencie i leczyć kaca alkoholem a nie jedzeniem z lidla, ale i tak najbardziej mi przykro, że, och, zawiodłam Tamciaxa więc WIEDZ ŻE CIĘ NIEOPISANIE PRZEPRASZAM!
- fakt, iż moja monster mommy zachowuje się, jakbym specjalnie skręciła kostkę żeby zrobić jej na złość, jedzie po mnie jak po szmacie i patrzy cały czas wzrokiem mówiącym 'mogłabyś zetrzeć to gówno z twarzy, ja pierdolę', przy czym nie mam gówna na twarzy tylko po prostu jestem sobą, za co przepraszam.
Przynajmniej wczoraj bawiłam się przewybornie i przeżyłam chyba najlepszy pocałunek w swoim życiu z osobą, po której naprawdę bym się tego nie spodziewała, która oprócz tego zapłaciła mi potem za taksówkę *odzyskuje wiarę w mężczyzn*.
Dzisiaj za to jest przechujowo, zaczęłam dzień od zauważenia, iż ma kostka wygląda jak bakłażan i nie mogę chodzić, następnie mama zaczęła zwracać się do mnie jak zła macocha do kopciuszka w wersji dopuszczającej użycie wyrazów niecenzuralnych, po czym zawiozła mnie do szpitala gdzie się rozpłakałam, usiadłam na podłodze i wszyscy się na mnie dziwnie patrzyli. Zarówno pani o kaczym głosie robiąca prześwietlenia jak i pan z irokezem mówiący rzeczy w stylu 'to co, widzimy się na analogsach?' byli bardzo mili i mnie pocieszali, mówiąc, że z kostką będzie wporzo. Co wcale mnie nie pocieszyło bo mam to w dupie, rozmazałam sobie makijaż po całym ryju [słowo użyte przez moją kochającą mamę] raczej ze względu na bycie zdeptaną psychicznie [ulala brzmi poważnie] przez osobę, od której jestem zależna i nie mogę powiedzieć 'eee wypierdalaj?' bo nie będę miała pieniędzy. Ych.
Tym samym kończę super optymistyczną nocię i idę dalej pić wodę z sokiem wyciśniętym z cytryny okupowanej skrupulatnie przez stado muszek owocowych, nara.

2 komentarze:

  1. tak, ale we flapjacku wieloryb jest w stanie WYPLUĆ zawartość jelit, heloł :< nie płacz w miejscach publicznych przez menopauze swojej mumu :< ten post jest zdecdowanie zbyt smutny, chciaż zaczyna się bardzo ładnie pocałunkiem i piłsudskim a to duet perfekcyjny ;[

    OdpowiedzUsuń
  2. oszkurcze oddawaj koszulkie!111111

    OdpowiedzUsuń

.